Aktualności

Zaproszenie na 5. edycję Polboat Yachting Festival

Polboat Yachting Festival 2024 Gdynia

W dniach 18-21.07.2024 r. w Marina Yacht Park w Gdyni odbędzie się 5. edycja Polboat Yachting Festival, najważniejsza i największa wystawa jachtowa organizowana na wodzie w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska nr 10, gdzie załoga Eljachtu zgodnie z tradycją zaprezentuje nowości ze świata elektroniki i elektrotechniki jachtowej oraz doradzi najlepszą konfigurację urządzeń na Twoją jednostkę pływającą :)

Plan rozmieszczenia stoisk

Hella Marine NaviLED PRO z nowym wyglądem i zgodnością z ABYC C-5

Hella Marine NaviLED PRO ABYC C-5

Seria lamp Hella Marine NaviLED PRO modele Port, Starboard i Stern, która jest zgodna z najnowszymi standardami ABYC ‘C-5’ wymaganymi przez American Boat and Yachting Council (ABYC), zastępuje starsze modele ABYC ‘A-16’ i zyskuje nowy wygląd. Modele NaviLED PRO Masthead pozostają wizualnie niezmienione.

Cechy nowego wyglądu: nowa estetyka z centralnym źródłem światła LED, brak osobnych wersji z przezroczystymi soczewkami HD dla każdego modelu, 48 jednostek SKU skonsolidowano do 24 jednostek SKU.

Hella Marine jest także dumna z wprowadzenia nowych, przyjaznych środowisku opakowań dla wszystkich nowych modeli NaviLED PRO, które wyglądają lepiej i są bardziej przyjazne dla planety.

Uwaga: Istniejące serie NaviLED PRO (serie 959 900, 959 908 oraz 959 909) będą wciąż sprzedawane do końca roku 2024.

Ładowarki DC-DC Mastervolt Mac Plus z nagrodą Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt Mac Plus Boating Industry Magazine 2024 Top Products Award

Mastervolt, globalny lider wśród innowacyjnych rozwiązań na rynku autonomicznego zasilania, został uhonorowany przez Boating Industry Magazine nagrodą 2024 Top Product Award za serię ładowarek DC-DC Mac Plus 36V i 48V. Wybrane przez redakcję magazynu Boating Industry nagrody Top Product Awards przyznawane są innowacyjnym produktom, które zostały niedawno wprowadzone lub znacznie ulepszone od 1 stycznia 2023 r. Zwycięzcy zostali zaprezentowani na łamach numer z maja 2024 r. Gratulujemy!

Modele Mac Plus 36V i 48V wyposażone są w nową technologię dwukierunkową, która zapewnia, że zarówno akumulatory serwisowe, jak i rozruchowe otrzymują całą potrzebną moc, wykorzystując dowolną stronę jako wejście lub wyjście, zapewniającą niezawodne i stałe ładowanie. Nie ma ryzyka rozładowania akumulatora rozruchowego podczas ładowania banku domowego, ponieważ dokonywany jest automatyczny monitoring, czy silnik pracuje lub czy jest ładowany. Mac Plus korzysta ze sprawdzonego algorytmu ładowania Mastervolt 3-step+, odpowiedzialnego za szybkie i łatwe ładowanie, nawet dla całkowicie rozładowanych akumulatorów. Wiedząc, kiedy silnik pracuje i zapewniając ładowanie, użytkownicy mogą być pewni, że Mac Plus nigdy nie rozładuje akumulatora rozruchowego.

System kamer NeuBoat Dock 360 dla Axiom już dostępny

NeuBoat Dock 360 Camera System

Dostępny jest już system kamer NeuBoat Dock 360 Camera System [kod: E70699] dla wskaźników Raymarine Axiom. Neuboat Dock pozwala właścicielom jachtów na przeprowadzanie procesu dokowania z pełnym zaufaniem. Martwe punkty, wiatr i prądy spiskują przeciwko żeglarzom. System Raymarine NeuBoat sprawia, że dokowanie nie wymaga wysiłku, zapewniając 360-stopniowy widok wokół statku, eliminując martwe punkty, dzięki czemu żeglarze mogą manewrować w ciasnych obszarach i bezstresowo zbliżać się do doku.

NeuBoat Dock to innowacyjny system składający się z sześciu kamer, oparty na zaawansowanej technologii autonomicznej jednostki pływającej. System zapewnia 360-stopniowy widok statku z lotu ptaka za pośrednictwem wskaźnika wielofunkcyjnego Axiom, co ułatwia manewrowanie i dokowanie w ciasnych przestrzeniach.

406Day - dzień radiopław

406Day Ocean Signal

Dzień 6 kwietnia był kolejnym dorocznym dniem radiopław - 406Day. Urządzenia takie jak EPIRB, PLB i ELT mogą uratować życie w przypadku zagrożenia. Tradycyjnie był to dzień świadomości zachęcający żeglarzy, lotników i entuzjastów plenerów do aktualizacji rejestracji radiopław, sprawdzania daty ważności baterii i samodzielnego testowania radiopław, aby upewnić się, że działają idealnie.

Przypominamy, że Eljacht posiada w swojej ofercie sprawdzone i cenione przez żeglarzy radiopławy EPIRB i PLB firmy Ocean Signal.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube