Aktualności

Ray 53, Ray 63 i Ray 73 - nowe radia Raymarine

Raymarine Ray53, Ray63, Ray73

Firma Raymarine zaprezentowała radioteleofony VHF nowej generacji. Kompaktowy Ray53, pełnowymiarowy Ray63 i wielofunkcyjny Ray73 z AIS to w pełni funkcjonalne morskie radia VHF z Cyfrowym Wywoływaniem Selektywnym (DSC) klasy D. Każdy model wyposażony jest we wbudowany odbiornik GPS i opcjonalne połączenie anteny zewnętrznej dla zapewnienia zgodności z międzynarodowymi regulacjami.

Zaprojektowane jako dopełnienie dla nowoczesnego stylu wskaźników wielofunkcyjnych Axiom, nowe radia VHF wyglądają doskonale zarówno zamontowane na uchwycie jak i na powierzchni każdej sterowni. Dodatkowo modele Ray63 i Ray73 mogą zostać podłączone do nowego bezprzewodowego huba i posiadają wsparcie dla do 2 stacji słuchawek bezprzewodowych, by zapewnić bezprzewodową komunikację w dowolnym miejscu na pokładzie.

Boatshow 2018 w łodzi - podsumowanie

Boatshow 2018 Łódź

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nas na targach Boatshow 2018 w Łodzi. Przy okazji pragniemy poinformować, że firma Eljacht jako dystrybutor Raymarine otrzymała Nagrodę Dziennikarzy BOATSHOW 2018 w kategorii odzież, wyposażenie, osprzęt, usługi za "krok milowy w wykorzystaniu dronów w nawigacji jachtowej (integracje ploterów firmy Raymarine z dronami marki DJI)". Do zobaczenia na kolejnej edycji targów!

Boatshow 2018 w Łodzi - galeria zdjęć

Boatshow 2018 - promocje targowe

Promocje targowe Wiatr i Woda 2018 Warszawa

W związku z targami Boatshow 2018 w łodzi, w dniach 5-16.11.2018 r. (bądź do wyczerpania zapasów magazynowych) firma Eljacht wprowadza promocję na wiele urządzeń firmy Raymarine, m. in.:
– i50 & i60 Wind Speed Depth System Pack (zestaw instrumentów z przetwornikami)
- i70s System Pack (instrument z przetwornikami + instrument i70s gratis)
- Axiom 7 wskaźnik MFD z mapą Navioncs Small Download
- różne zestawy wskaźników Axiom 9 lub Axiom 12 z aneną radaru lub autopilotem
- Axiom 12 z kamerą termowizyjną M232
- Zestawy echosonda/ploter map Dragonfly z mapami Navionics+ Small.

Zamówienia należy składać drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez naszych partnerów handlowych.

Pliki pdf ze szczegółami promocji:
promocja Raymarine (1)
promocja Raymarine (2)

Northman-Cup 2018

Northman-Cup 2018

Z przyjemnością informujemy, że załoga Eljacht podczas regat Northman-Cup 2018 zajęła drugie miejsce w klasie Maxus evo 24. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

Wskaźniki Raymarine Axiom z obsługą dronów

Axiom z dronem UAV

Oprogramowanie Raymarine Lighthouse 3 (od wersji v 3.6) przeznaczone dla wskaźników wielofunkcyjnych Raymarine Axiom, Axiom Pro i Axiom XL wprowadziło wsparcie dla obsługi bezzałogowych statków powietrznych (UAV) popularnie zwanych dronami przy pomocy darmowej aplikacji Axiom UAV. Aktualnie obsługiwane są modele z linii DJI Mavic Pro. Sterowanie z poziomu wskaźnika automatyzuje wiele powszechnych zadań wliczając uruchomienie drona, obrazowanie z widokiem z lotu ptaka, nawigację w locie i powrót na jacht. Wszystkie obrazy można zobaczyć na dużym ekranie wskaźników Axiom i zapisywać na karcie pamięci drona. Aplikacja Axiom UAV oprócz trybów automatycznych pozwala również na ręczne sterowanie bezzałogowym statkiem powietrznym przy pomocy ekranowego wirtualnego joysticka.

Czytaj dalej

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljachtpl

 
Facebook
Youtube