[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]
 

Ocean Signal PLB3 AIS zwycięzcą Dame Design Awards 2022

Ocean Signal PLB3 AIS Dame Design Awards 2022

Z przyjemnością informujemy, że główną nagrodę DAME Design Awards 2022 przyznawaną podczas targów METS Trade otrzymała radiopława PLB3 AIS firmy Ocean Signal. Gratulujemy!

Komentarz jury: "Najważniejsza informacją dotyczącą kompaktowej radiopławy PLB3 jest połączenie urządzenia AIS i GPS z osobistym lokalizatorem Cospas-Sarsat, usługą Galileo Return Link Service, a nawet światłami sygnalizacyjnymi widzialnymi dla oka ludzkiego i w podczerwieni. Podczas akcji ratowniczej szybkość jest zawsze najważniejsza, a ta jednostka zapewnia największe szanse na przeżycie dzięki połączeniu wykrywania w dalekim i krótkim zasięgu. Na tym szczegóły się nie kończą; całość uzupełnia dobrze ilustrowana instrukcja obsługi oraz aplikacja Near Field Communication, która umożliwia przetestowanie PLB3 za pomocą telefonu komórkowego.

Wykorzystanie wielu technologii do ratowania życia w tak małej jednostce i oczywista dbałość o szczegóły konstrukcyjne sprawiły, że radiopława osobista Ocean Signal RescueME PLB3 AIS wyróżnia się spośród innych produktów w sali jury i jest godnym zdobywcą nagrody DAME 2022".

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube