[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Kolejna łódź pilotująca Tideman Boats z Raymarine

Tideman Boats z Raymarine

Najnowsza łódź pilotowa od Tideman Boats trafiła do P&O Maritime Logistics w Mozambiku. Została ona wyposażona w szereg najnowocześniejszych urządzeń elektronicznych firmy Raymarine.

Statki pomocnicze na morzu w codziennym życiu są bardzo wymagające i to samo tyczy się łodzie pilotowych, które transportują załogi między statkiem a brzegiem. Podróżując z dużymi prędkościami w często burzliwych warunkach morskich, muszą łączyć wyjątkowy standard bezpieczeństwa z podobnie wyraźnymi poziomami wytrzymałości strukturalnej i komfortem jazdy.

Najnowszy nabytek floty P&O Maritime Logistics musi być "niezniszczalny". Na pokładzie jednostki znalazły się m. in. wskaźniki wielofunkcyjne Axiom 9 i Axiom 12 z przetwornikiem RV-300, AIS700, radar Quantum 2 Doppler, radia Ray53 VHF...

Bruno Tideman z Tideman Boats powiedział: "Większość naszych łodzi jest standardowo dostarczana z wyposażeniem Raymarine. Powody tego są bardzo proste. Wiemy, że jeśli zainstalujemy urządzenie Raymarine, będzie ono działało, a także wiemy, że istnieje dla niego silne globalne wsparcie. Dziewięćdziesiąt pięć procent naszych statków jest wysyłanych poza Holandię, więc nie pozostają na naszym obszarze usług. Międzynarodowa sieć wsparcia Raymarine oznacza, że możemy polegać na ich lokalnych możliwościach serwisowych, gdziekolwiek na świecie znajdują się nasze łodzie. Współpracujemy tylko z globalnymi markami".

Studium przypadku

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube