[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Raymarine Dragonfly - odkryj nowy gatunek sonaru

Raymarine Dragonfly

Nowe urządzenie Raymarine to doskonałe połączenie sonaru z chartplotterem GPS. Raymarine Dragonfly sprawi, że odkryjesz świat kryjący się pod wodą z niespotykaną wcześniej dokładnością. Niezależnie od tego, czy wędkujesz amatorsko lub jesteś profesjonalistą. Z Raymarine Dragonfly z każdego połowu wrócisz zwycięsko.

Raymarine po raz kolejny udowodniło, że potrafi kreować trendy na rynku elektroniki jachtowej. Nowy produkt to niezwykle innowacyjne podejście do wykorzystania technologii sonaru na jachcie. Obraz dna akwenu wyświetlany jest z fotograficzną dokładnością. Wszystko dzięki nowej technologii CHIRP wprowadzonej przez Raymarine.

Sonar jakości HD

Raymarine Dragonfly zrzut ekranu

W tradycyjnych sonarach nadawana jest jedna częstotliwość przy każdym impulsie.

Dragonfly DownVision wykorzystuje technologię CHIRP, w której nadawany sygnał składa się z szerokiego spektrum częstotliwości. Uzyskuje się dzięki temu obrazy sonarowe o dużo wyższej rozdzielczości, zbliżone do obrazu rzeczywistego. Bez trudu zauważymy, co kryje się pod pokładem naszej łodzi, a co za tym idzie unikniemy poważnych przeszkód.

Dragonfly posiada dwa odrębne kanały sonaru CHIRP. Pierwszy to wysokiej rozdzielczości kanał DownVision, drugi natomiast to bardzo czuły kanał echosondy rybackiej. Każdy kanał może zostać wyświetlony niezależnie lub w widoku podzielonego ekranu dla całkowitej podwodnej kontroli.

Bardzo czuła nawigacja GPS

Raymarine Dragonfly

Raymarine Dragonfly to także bardzo wydajny Chartplotter GPS. Urządzenie wyposażono w 50 kanałowy odbiornik GPS z technologią szybkiego namierzania. Dzięki dedykowanemu, intuicyjnemu interfejsowy lighthouse nawigowanie z Raymarine to czysta przyjemność. Aby mieć jeszcze większą kontrolę nad przebiegiem rejsu Dragonfly pozwala na wyświetlenie obrazu mapy i sonaru na podzielonym ekranie.

Urządzenia Dragonfly wyposażono w niezwykle jasne ekrany (1500 nit) o przekątnej 5,7”. Ekrany charakteryzują się dużym kontrastem, dzięki czemu są widoczne nawet w ostrym słońcu.

- Raymarine Dragonfly to urządzenie, które trafi w gusta amatorów wędkarstwa lub profesjonalistów. To pierwszy tego typu sonar/gps na rynku, który przekazuje obraz dna morskiego zbliżony do rzeczywistego. Urządzenie jest całkowicie wodoodporne, a dzięki specjalnej podstawce z łatwością zainstalujemy je w każdym miejscu na pokładzie. Urządzenie posiada bardzo wytrzymałą obudowę, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudnych warunkach morskich. Jest to idealne rozwiązanie dla mniejszych łodzi niemal każdego typu. – informuje Tomasz Jankowski z firmy Eljacht.

Więcej informacji o urządzeniu Dragonfly znajdą Państwo na stronie internetowej Raymarine.

Urządzenie dostępne jest w ofercie firmy Eljacht, oficjalnego dystrybutora Raymarine w Polsce oraz u naszych dystrybutorów i partnerów handlowych firmy.

Lista dystrybutorów i partnerów handlowych firmy

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube