[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Raymarine Axiom z CZone

Raymarine Axiom z CZone

Linia wielofunkcyjnych wskaźników Raymarine Axiom jest teraz kompatybilna z cyfrowymi systemami sterowania i monitorowania CZone. Współpraca firm Raymarine i BEP Marine umożliwia konstruktorom jachtów i integratorom systemów dostarczać dostosowane rozwiązania cyfrowych przełączników CZone z bogatymi interfejsami graficznymi, które będzie można kontrolować za pośrednictwem linii wskaźników Axiom firmy Raymarine.

Cyfrowe przełączanie CZone upraszcza instalację systemów elektrycznych łodzi, zastępując skomplikowane i często uciążliwe tradycyjne panele przełączników i bezpieczników połączonymi w sieć interfejsami cyfrowych przełączników i zapewnia najwyższą kontrolę nad pokładowymi systemami elektrycznymi. Po zintegrowaniu z Axiom, system CZone oferuje kontrolę wielu różnych typów pokładowych urządzeń elektrycznych, w tym oświetlenia i klimatyzacji.

"Współcześni żeglarze oczekują łatwej obsługi, z poziomem technologii i automatyzacji równym lub lepszym niż znajdująca się w ich domach" - mówi Jarrod Sager, lider firmy BEP Marine. "Nasza technologia CZone przenosi tę automatyzację wysokiego poziomu z inteligentnych domów na inteligentne łodzie. Dzięki integracji z Raymarine Axiom jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązanie jeszcze szerszej gamie producentów łodzi i jachtów wysokiej klasy na całym świecie".

Integracja CZone dla urządzeń wielofunkcyjnych Raymarine Axiom jest już dostępna. Stocznie i integratorzy łodzi mogą dowiedzieć się, jak tworzyć niestandardowe rozwiązania CZone i Axiom, odwiedzając stronę www.raymarine.eu/czone.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube