[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Raymarine a65 i a67 – prostota i funkcjonalność w kompaktowej obudowie.

Raymarine a65 a67

Nowe urządzenia Raymarine z serii a łączą w sobie funkcjonalność większych wskaźników przy zachowaniu niezwykle kompaktowych rozmiarów. Urządzenia a65 i a67 wyposażono w dotykowe ekrany o przekątnej 5.7 cala. Bez problemu połączysz je ze swoim systemem audio, sprawdzisz bieżące odczyty, a nawet skontrolujesz poziom paliwa w baku Twojej łodzi.

 

Kompaktowy wygląd – zaawansowane funkcje

Nowe urządzenia Raymarine a65 a 67

Nowe wskaźniki a65 i a67 to bardzo potężne urządzenia zamknięte w kompaktowych obudowach. Wyposażono je bowiem w bardzo dokładną nawigację GPS z aktualnymi mapami Navionics (są dołączone na karcie microSD). Urządzenia doskonale współpracują ze sprzętem zainstalowanym na jachcie zapewniając nam aktualne odczyty radaru, siły wiatru, głębokości oraz innych danych, dzięki którym nasz rejs z technologią Raymarine staje się jeszcze bardziej bezpieczny.

Urządzenia z serii a zostały wyposażone w dwurdzeniowy procesor, dzięki czemu praca z interfejsem przebiega niezwykle płynnie i przyjemnie. W przypadku ekranu zastosowano technologię Super Bright LED – dane są czytelne nawet w ostrym słońcu. Korzyścią wynikającą z zastosowania technologii LED jest bardzo oszczędna praca urządzenia.

LightHouse – intuicja przede wszystkim

Nowe urządzenia Raymarine a65 i a67Nowe urządzenia z serii a to doskonałe połączenie prostoty i funkcjonalności. Dzięki zastosowaniu sprawdzonego już interfejsu LightHouse urządzenie obsługuje się bardzo intuicyjnie, a dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji uzyskujemy dosłownie jednym dotknięciem ekranu. Praca z LightHouse to czysta przyjemność.

Działajmy wspólnie

Urządzenia Raymarine sprawdzą się zarówno, jako samodzielne instrumenty pracujące na Twojej łodzi lub jako zintegrowana sieć współpracujących ze sobą urządzeń. Wykorzystując połączenie bezprzewodowe możemy dowolnie łączyć ze sobą poszczególne instrumenty Raymarine. Jeśli dodamy do tego możliwość synchronizacji urządzenia z naszym smartfonem, czy tabletem – uzyskujemy dostęp do urządzenia z dowolnego miejsca na pokładzie.

Nowe urządzenia Raymarine a65 i a67Z jednego miejsca na pokładzie możemy kontrolować pracę sonaru, radaru, kamery termowizyjnej oraz sprawdzać aktualne odczyty. Nowe urządzenia Raymarine zserii a doskonale współpracują z systemem audio zainstalowanym na Twoim jachcie, jak i technologią SeaTalk. Jesteśmy przekonani, że trafią w gusta klientów, którzy cenią sobie kompaktowe rozmiary urządzenia przy zachowaniu wysokiej funkcjonalności – mówi Tomasz Jankowski z firmy Eljacht, oficjalnego dystrybutora Raymarine w Polsce.

Nowe Urządzenia z serii a65 i a67 już wkrótce będą dostępne w naszej ofercie.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube