[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Radia Fusion - rozrywka na morzu

Wodoodporne Radia Fusion współpracują z iPodem i iPhonem już w ofercie Eljacht!

Kto powiedział, że długi rejs musi być nudny? Czy na pewno powinniśmy płynąć w absolutnej ciszy, wsłuchując się jedynie w pracę silnika lub szum fal? Firma Fusion uważa inaczej, dlatego od lat produkuje rewelacyjne radia morskie. Teraz te urządzenia są wyposażone w odtwarzacze płyt CD,  DVD i mogą współpracować z iPodem lub iPhonem.

Jaki powinien być sprzęt muzyczny, który chcielibyśmy zabrać ze sobą w długi rejs? Na pewno musi być wodoodporny, prosty w obsłudze i dobrze wyposażony, abyśmy nie tylko mogli posłuchać audycji radiowej, ale także swojej ulubionej muzyki na płycie CD lub utworów z odtwarzaczy mp3. Czy taki sprzęt muzyczny istnieje?

Oczywiście! Takie radia produkuje firma Fusion. Do wyboru mamy aż cztery modele urządzeń tego producenta – RA 200,  CD-600, AV-600, IP-600.

- Radia te charakteryzują się profesjonalnym wykonaniem, stojącym na najwyższym poziomie - mówi Tomasz Jankowski z gdańskiej firmy Eljacht, która w Polsce sprzedaje urządzenia Fusion. - Warto dodać, że ten sprzęt cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem odwiedzających Targi Boatshow w Poznaniu.

Czym charakteryzują się Radia Fusion?

Na przykład radio RA-200 pozwala na odbieranie stacji AM/FM, a także wyposażone jest w możliwość nasłuchu morskich kanałów VHF za pomocą anteny UKF. Do radia można podłączyć iPhona za pomocą opcjonalnej stacji dokującej MS-DKIP lub poprzez kabel. Radio uzyskuje moc 200 wat, dzięki czterem kanałom. Dwie oddzielne strefy można rozbudować, instalując dodatkowe wzmacniacze (AM702). Za pomocą opcjonalnego przewodowego pilota (MS-WR600) można kontrolować funkcje radia z dogodnego miejsca na łodzi. RA-200 jest wyjątkowo intuicyjnym w obsłudze odbiornikiem z bardzo dobrą jakością dźwięku.  CD-600 ma wbudowany odtwarzacz płyt CD. Można do niego podłączyć iPhone’a czy iPoda. Model AV-600 ma możliwość odtwarzania płyt DVD oraz również współpracuje z urządzeniami firmy Apple. IP-600 posiada natomiast wbudowany dock/slot do włożenia iPoda/iPhone’a.

Każde radio Fusion można podłączyć do zewnętrznego, wodoodpornego panelu sterującego MS-WR600. Panel umożliwia zdalne sterowanie funkcjami radioodtwarzaczy serii 600 lub radia MS-RA200. Do radioodtwarzaczy serii 600 możliwe jest podłączenie do trzech paneli zdalnego sterowania MS-WR600. Do radia MS-RA200 możliwe jest podłączenie do dwóch paneli sterujących MS-WR600.

- Radia są wodoodporne i zapewniają odbiór muzyki w bardzo dobrej jakości - dodaje Tomasz Jankowski. - Wszystkie modele Fusion są dostępne w ofercie firmy Eljacht w Gdańsku.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube