[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Radary Raymarine Cyclone nagrodzone Good Design Award 2021

Raymarine Cyclone Good Design Award 2021

Seria otwartych anten radaru Raymarine Cyclone™ została uhonorowana nagrodą Good Design® Award w kategorii 'Badania i technologia'. Wyróżnienie to nastąpiło wkrótce po tym, jak radary z otwartym układem antenowym zostały docenione przez jury Dame Design Award w kategorii „Elektronika morska i oprogramowanie związane z okrętami” na zeszłorocznej wystawie METSTRADE.

Od swego powstania, nagrody Good Design® Awards przyznawane są produktom i branżowym liderom z całego świata za wyznaczanie innowacyjnych nowych kierunków w produkcji i projektowaniu. Organizatorem nagród Good Design Awards jest Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design and Metropolitan Arts Press Ltd, a od 1950 r. nagrody te stały się najbardziej prestiżowym, rozpoznawalnym i najstarszym programem nagród w dziedzinie wzornictwa.

Wprowadzona na rynek w październiku 2021 r. seria Raymarine Cyclone obejmuje najnowsze radary z otwartym układem antenowym. Wyposażone w półprzewodnikową kompresję impulsów CHIRP, radary Cyclone zostały zaprojektowane i wykonane, aby dać żeglarzom pewność radzenia sobie w najtrudniejszych warunkach, uzyskać wyraźne korzyści przy połowie ryb i bezpiecznie poruszać się po ruchliwych trasach wodnych.

Grégoire Outters, wiceprezes i dyrektor generalny Raymarine, powiedział: "Cieszymy się, że zdobyliśmy nagrodę Good Design® Award. Seria Cyclone została zaprojektowana, aby przełamać konwencje kategorii produktów i zademonstrować znacznie ulepszoną technologię nowej generacji Postawiliśmy sobie wyzwanie stworzenia radaru, który łączy w sobie zarówno piękno, jak i wysoką wydajność, a sprostaliśmy temu wyzwaniu dzięki przełomowemu projektowi, wyjątkowej wydajności i niezrównanym obrazom radarowym."

Nowe radary Cyclone są dostępne w układach o długości 3, 4 i 6 stóp oraz w dwóch opcjach o dużej mocy wyjściowej dla każdego wymiaru. Objęte są wiodącą w branży trzyletnią gwarancją Raymarine. Wszystkie modele Cyclone bezproblemowo integrują się z wielofunkcyjnymi wskaźnikami Raymarine Axiom, Axiom+, Axiom Pro i Axiom XL.

Więcej informacji o radarach Cyclone™

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube