[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Pobierz za darmo Aplikacje RayRemote i RayControl

Aplikacje RayControl i RayRemote dostępne za darmo

Jeśli jesteś posiadaczem smartfona lub tabletu działającego z systemem Android lub Apple iOS, możesz teraz kontrolować wskaźniki Raymarine z serii e i c za pomocą tych urządzeń. Raymarine przedłużyło specjalną ofertę i aplikacje można pobrać za darmo do 7 kwietnia 2013. Raymarine po raz kolejny udowadnia, że żeglowanie może być również bardzo ciekawą przygodą z technologią.

Nie musisz już stać przy wskaźnikach, aby obserwować sytuację na wodzie. Wystarczy, że masz smartfon lub tablet, który działa na platformie Android, Apple iOS czy Kindle. Firma Raymarine – lider w dziedzinie projektowania i produkcji urządzeń nawigacyjnych stworzyła dwie nowe aplikacje - RayRemote oraz RayControl, które z tymi systemami współpracują. Wszystko to jest możliwe dzięki nowym wskaźnikom Raymarine z serii e i c, które wyznaczają całkiem nowe trendy w światowym żeglarstwie.

Tablet czyli RayControl

Kontroluj wskaźniki Raymarine przez smartfon lub tabletDo sterowania wskaźnikami Raymarine z serii e i c za pomocą tabletu służy aplikacja RayControl. Za pomocą tej aplikacji można wykorzystywać tablet, jako dodatkowy wskaźnik oraz dwukierunkowy zdalny pilot. Urządzenie działa w ten sposób, że synchronizuje się ze wskaźnikiem Raymarine za pomocą wi-fi. Użytkownik dotykając ekran tabletu może kontrolować pracę wskaźnika, przesuwając mapę, obsługując radar czy kamerę termowizyjną. Możliwe jest także obsługiwanie całego menu urządzenia, tak samo jak przy normalnej obsłudze wskaźnika.

Aplikacja RayControl posiada funkcję wyświetlenia "wyskakującego" okienka z wirtualnymi przyciskami, odpowiadającymi rzeczywistym przyciskom wskaźnika i pokrętła sterującego. Dzięki temu możliwe jest zdalne oraz bezprzewodowe obsługiwanie wszystkich funkcji urządzenia z poziomu tabletu.

Aplikację RayControl można pobrać z AppStoreGoogle Play oraz Amazon App Store.

Sterowanie za pomocą smartfona

Kontroluj wskaźniki Raymarine przez smartfon lub tabletAplikacja RayRemote jest przeznaczona na telefony komórkowe z systemem operacyjnym Android, Apple iOS oraz Kindle. Obsługując ekran dotykowy telefonu można przełączać się między obrazem ze wskaźnika oraz aplikacją klawiatury. Wirtualna klawiatura smartfona naśladuje tą ze wskaźnika Raymarine. Dzięki czemu użytkownicy telefonów z tymi systemami operacyjnymi mogą nawigować oraz zmieniać ustawienia wskaźników serii e i c. Wskaźniki synchronizują się z urządzeniami typu smartphone za pomocą sieci bezprzewodowej wi-fi.

Aplikację RayRemote można pobrać z AppStoreGoogle Play oraz Amazon App Store.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube