[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Oferta Eljacht wzbogaciła się o markę Mastervolt

Mastervolt

Oferta firmy Eljacht z Gdańska wzbogaciła się o produkty renomowanej marki Mastervolt. Firma ta znana jest na rynku z produkcji doskonałej jakości urządzeń dostarczających energię elektryczną na jachty. Warto dodać, że produkty firmy Mastervolt cieszą się uznaniem nie tylko żeglarzy ale także miłośników caravaningu.

Gdańska firma Eljacht jest w Polsce przedstawicielem Raymarine – lidera w branży urządzeń nawigacji morskiej. Eljacht buduje jednak konsekwentnie swoją markę jako lidera w dostarczaniu kompleksowego wyposażenia dla jachtów. Dlatego w swojej ofercie posiada również doskonałe produkty wielu innych znanych producentów, związanych z wyposażeniem jachtów. Mastervolt stał się teraz jedną z nich.

Produkty Mastervolt w swojej ofercie Eljacht zaprezentował po raz pierwszy na Targach Wiatr i Woda w Warszawie. Mastervolt to znany na świecie producent ładowarek, inwerterów, przetwornic,  akumulatorów,  generatorów  prądu i napędów elektrycznych. Produkty te cieszyły się dużym zainteresowaniem uczestników targów.

- Mastervolt to nowa marka w ofercie firmy Eljacht - mówi Tomasz Jankowski z firmy Eljacht. - Urządzenia tej firmy cieszą się uznaniem żeglarzy na cały świecie są stosowane od małych jachtów żaglowych do mega jachtów. Jesteśmy więc zadowoleni, że produkty Mastervolt znalazły się w naszej dystrybucji. To z pewnością spowoduje, że nasi klienci będą przez nas obsługiwani kompleksowo. Zapewniamy im dostęp do najnowszych i najlepszych obecnie produktów na rynku.

O renomie marki Mastervolt może świadczyć fakt, że właśnie te urządzenia jako źródło energii elektrycznej ma na swoim jachcie "Polska Miedź" kapitan Tomasz Cichocki, który płynie w rejsie dookoła świata.

Warto dodać, że to nie pierwsza znana marka, której produkty pojawiły się ostatnio w ofercie firmy Eljacht. Pod koniec ubiegłego roku koncern Raymarine przejął firmę Tacktick. Tym samym produkty Tacktick znalazły się także w ofercie firmy Eljacht z Gdańska.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube