[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Ocean Signal – Ratunek na Morzu

Ocean Signal EPIRB E100G

Ocean Signal specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości radiopław EPIRB, transponderów SART, osobistych nadajników lokacji PLB oraz przenośnych radiotelefonów VHF.

Urządzenia są zgodne z ogólnoświatowym standardem bezpieczeństwa i powiadamiania GMDSS o częstotliwości 406 MHz. Urządzenia oferowane przez Ocean Signal gwarantują, że podczas nieszczęśliwego zdarzenia służby ratownicze będą w stanie w bardzo krótkim czasie zlokalizować jednostkę potrzebującą pomocy.

Nowa seria urządzeń Ocean Signal oferuje zwiększoną żywotność pracy baterii, odpornych na oddziaływanie skrajnych temperatur.

Radiopławy SafeSea serii E100 rekomendowane dla statków handlowych, kutrów rybackich oraz jednostek wypoczynkowych wyposażono w stroboskopowe światła LED. Pomogą w zlokalizowaniu załogi nocą lub gdy widoczność utrudnia mgła. Urządzenia E100G wyposażono dodatkowo w odbiornik GPS.

Osobiste nadajniki lokacji PLB rescueME są również wyposażone w odbiornik GPS i charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami, dzięki czemu bez trudu zmieszczą się w kamizelce ratunkowej. Po aktywowaniu urządzenia, służby ratunkowe są na bieżąco informowane o naszej pozycji.

Transponder radarowy oferowany przez Ocean Signal emituje szereg impulsów, które na radarze jednostki ratunkowej wyświetlą się jako seria kropek, zapewniając sprawne zlokalizowanie oczekującej na pomoc załogi.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube