[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Nowe wskaźniki Raymarine są już dostępne w sprzedaży

Raymarine e7

Rewelacyjne wskaźniki Raymarine - e7 są już dostępne w sprzedaży. Urządzenia na polski rynek wprowadziła gdańska firma Eljacht - przedstawiciel Raymarine. Warto przypomnieć, że właśnie e7 otrzymało Złoty Medal na Targach Boatshow w Poznaniu.

Raymarine  e7 to jedno z najbardziej oczekiwanych urządzeń żeglarskich. Jego nowatorskie możliwości doceniło jury podczas ubiegłorocznych Targów Boatshow w Poznaniu, przyznając e7 Złoty Medal.

Pokazane na targach urządzenia Raymarine są już dostępne w Polsce dzięki firmie Eljacht z Gdańska. Czas oczekiwania się zakończył, e7 można już kupić.

Wskaźnik wielofunkcyjny Raymarine e7 wyposażony jest w 7 calowy ekran, umożliwiający rozbudowę do kilku stanowisk oraz komunikację bezprzewodową bluetooth. Zapewniający możliwość podłączenia w sieć do 6 wskaźników oraz dodatkowych akcesoriów. Dzięki zastosowaniu technologii bluetooth oraz WiFi, wskaźniki e7 dostarczają niespotykane dotąd możliwości komunikacyjne.

Za pomocą ekranu e7, użytkownicy mogą kontrolować pracę kamery termowizyjnej, oraz będą mieli możliwość przesyłania obrazu w czasie rzeczywistym, ze wskaźnika do iPada (wersje 1 i 2) oraz iPhona (wersje 4 i wyższe). Dzięki tej funkcji, mapy nawigacyjne, obraz wideo, radar i sonar mogą być dostępne prawie z każdego miejsca na jachcie.

Nowe wskaźniki wyposażone są w dwa procesory. Główny procesor dwurdzeniowy oraz dodatkowo w procesor do obsługi grafiki. Zapewniają one doskonałą jakość obrazów w technologii 3D, ostre obrazy wideo i natychmiastowe odświeżanie map.

Nowoczesny kształt uzupełnia prosta w użyciu technologia „Hybrid-Touch”. Użytkownicy mogą przełączać się pomiędzy ekranem dotykowym a klawiaturą, w zależności od upodobań czy warunków pogodowych.

Natomiast wskaźniki e7D mogą być wykorzystane przez wędkarzy. Raymarine stworzyło serię urządzeń wyposażonych w cyfrowy sonar HD, pozwalający na wyświetlanie obrazu dna oraz ryb. Sonar może być połączony do przetworników montowanych w kadłubie lub na pawęży statku.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube