[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[Exide - akumulatory]
[Vesper Marine - AIS]

Mastervolt CombiMaster 3000 i SmartRemote

Mastervolt CombiMaster 3000 i SmartRemote

Firma Mastervolt wprowadziła dwa nowe produkty do swojej oferty: ładowarkę z inwerterem CombiMaster 3000 dla zapewnienia stałego zasilania oraz wskaźnik SmartRemote dla łatwiejszej kontroli systemów Mastervolt i CZone. Inwerter-ładowarka CombiMaster 3000 oferuje bezproblemowe rozwiązanie do użytku rekreacyjnego i profesjonalnego, podczas gdy SmartRemote współpracuje z serią CombiMaster, by umożliwić zaawansowane monitorowanie i zarządzanie urządzeniami.

Super kompaktowa seria CombiMaster to rozwiązanie typu "all-in-one" - ładowarka baterii i inwerter, dzięki któremu problemy z zanikami zasilania to już kwestia przeszłości. Automatyczny system transferu AC przełącza się pomiędzy generatorem lub siecią elektryczną a wyjściem inwertera, zapewniając stałe zasilanie. Funkcja Power Assist zapobiega zadziałaniu bezpiecznika sieci elektrycznej w przypadku podłączenia do słabej linii naziemnej lub małego generatora. Urządzenie może z łatwością zasilać nawet największe ładunki, jest niezawodne i przyjazne dla użytkownika. Komunikacja odbywa się poprzez sieci MasterBus, CZone i NMEA 2000, co pozwala również na wykorzystanie szerokiego zakresu monitorowania oraz innych opcji integracji z systemem.

Prostą obsługę i łatwą instalację zagwarantuje opcjonalny, niewielki wskaźnik SmartRemote. Sprawdzi się on idealnie jako zdalny panel kontroli w podstawowych systemach zasilania lub jako lokalne urządzenie do odczytów w przypadku bardziej rozbudowanych systemów. Potrafi komunikować się z urządzeniami Mastervolt, pokazuje kluczowe parametry, umożliwia proste ustawienia urządzenia. Sprawdzenie akumulatorów, dostosowanie bezpiecznika brzegowego lub kontrolowanie ładowarki/inwertera Mastervolt jeszcze nigdy nie było tak proste. Wskaźnik znajdzie zastosowanie na jachtach, w pojazdach i systemach stacjonarnych.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljachtpl

 
Facebook
Youtube