[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Hella Marine najlepszym dostawcą oświetlenia Ausmarine 2019

Hella Marine Work Boat World nagroda Ausmarine 2019

Międzynarodowy magazyn morski Baird Maritime ogłosił listę zwycięzców "Best of 2019 Awards". W kategorii "Work Boat World" (łodzie robocze) wygrała firma Hella Marine jako najlepszy dostawca oświetlenia Ausmarine 2019. Gratulujemy!

Poniżej znajduje się wyciąg ze strony internetowej Baird Maritime.

Hella to prawdopodobnie najbardziej znany na świecie dostawca oświetlenia morskiego. Jako pionier we wdrażaniu technologii LED do zastosowań morskich, Hella to lider w świecie łodzi roboczych. Jakość produktów firmy jest wysoka, a ich zasięg szeroki: oświetlenie pasuje do każdego możliwego statku.

"Dla statków komercyjnych niezbędna jest trwałość i niezawodność. Hella Marine posiada już sprawdzoną historię projektowania i produkcji oświetlenia LED dedykowanego specjalnie dla trudnych warunków morskich" - powiedział Duncan Stirling, kierownik marketingu . "Dzięki użyciu wyjątkowo trwałych materiałów, wysokiej jakości komponentów i precyzyjnej produkcji oświetlenie Helli oferuje wyjątkową wydajność i długą żywotność, co oznacza krótszy czas przestojów w serwisie lub w naprawach oraz większe bezpieczeństwo i wydajność na pokładzie."

Produkty morskie Helli posiadają międzynarodowe certyfikaty i są testowane pod kątem kompatybilności elektromagnetycznej (EMC), dzięki czemu lampy nie będą zakłócać działania innych urządzeń elektronicznych na pokładzie.

Jeśli chodzi o nowe produkty, "Właściciele i operatorzy komercyjni, którzy potrzebują znacznego strumienia świetlnego na pokładzie lub poza relingiem, wybierają lampę roboczą LED HypaLUME firmy Hella" - powiedział Stirling. "Wytwarzając 28 000 lumenów, a jednocześnie pobierając jedynie 300 W, jest ona dostępna w szerokiej gamie wzorów wiązek i opcji napięcia,w celu dopasowania do wszystkich zastosowań."

Zwiększyła się także oferta dwukolorowych świateł czerwonych i białych Helli. Obecnie dostępna jest szeroka gama naświetlaczy, pasków świetlnych i lamp dolnych, które wytwarzają jasne białe światło, gdy wymagane jest jasne oświetlenie, które można zmienić na światło czerwone, by zachować widzenie w nocy i zwiększyć bezpieczeństwo na pokładzie.

Stirling powiedział również, że ostatnie aktualizacje popularnego NaviLED 360 i nowego adaptera NaviLED PRO Deck Mount zostały dobrze przyjęte w sektorze komercyjnym, gdzie wymagana jest sprawdzona niezawodność i określone wymiary fizyczne.

Listę wszystkich zwycięzców nagrody „Best Of” 2019 można zobaczyć pod tym adresem.

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube