[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Eljacht wprowadza do sprzedaży urządzenia Tacktick

Firma Tacktick została przejęta przez Raymarine. Urządzenia Tacktick uzupełnią ofertę firmy Eljacht z korzyścią dla klientów

Raymarine, światowy lider w dziedzinie elektroniki morskiej, zakupiło firmę Tacktick - wiodącego producenta niezwykle dokładnych przyrządów elektronicznych na jachty turystyczne i regatowe.  Firma projektuje i produkuje bezprzewodowe, zasilane energią słoneczną instrumenty przeznaczone na rynek morski. Teraz urządzenia Tacktick pojawią się w ofercie gdańskiej firmy Eljacht – przedstawiciela Raymarine w Polsce.

Oferta Tacktick uzupełni gamę produktów Raymarine. Urządzenia Tacktick będą dystrybuowane jako osobna linia produktów poprzez spółki zależne Raymarine, oficjalnych dystrybutorów oraz dealerów serwisowych na całym świecie. Dotychczasowi klienci Tacktick będą także czerpać korzyści z najwyższej jakości sieci serwisowej Raymarine.

Tomasz Jankowski, przedstawiciel firmy Eljacht w Gdańsku: "Jako partner firmy Raymarine w Polsce cieszymy się, że nasza oferta poszerza się o urządzenia znanej i renomowanej marki Tacktick. Urządzenia tej firmy już wkrótce pojawią się w naszej ofercie sprzedaży. Na pewno będzie to z dużą korzyścią dla naszych klientów".

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube