[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[Exide - akumulatory]
[Vesper Marine - AIS]

Technologia Raymarine nagrodzona 2019 Pittman Innovation Award

Rozszerzona Rzeczywistość Raymarine Clear Cruise AR

Redakcja magazynu SAIL nagrodziła Raymarine ClearCruise™ AR (Rzeczywistość Rozszerzona) w kategorii Elektronika. Nagroda imienia Freemana K. Pittmana przyznawana jest corocznie najbardziej innowacyjnym produktom w szerokim zakresie kategorii, które usprawniają żeglarskie doświadczenie. W roku 2019 nagroda Pittman Innovation Award przypadła czterem zwycięzcom.
Wprowadzona w październiku 2018 r. technologia ClearCruise AR ułatwia żeglarzom zrozumienie, co dzieje się w środowisku nawigacyjnym wokół nich. Dostępne tylko na wskaźnikach wielofunkcyjnych Raymarine serii Axiom, ClearCruise AR dostarcza żywe strumienie video HD otoczenia jachtu wraz z dynamicznymi grafikami, które w czytelny sposób identyfikują pomoce nawigacyjne, kontakty AIS oraz zapisane punkty nawigacyjne, czyniąc złożoną nawigację w sytuacjach dużego natężenia ruchu prostszą do zrozumienia. Nowy moduł stabilizacji rozszerzonej rzeczywistości Raymarine AR200 zapewnia stabilny obraz video i precyzyjne wyrównanie dla całego doświadczenia AR. System może wspierać do 10 strumieni high-definition z morskich kamer Raymarine CAM210IP i CAM220IP dla całkowitego pokrycia 360°.

ClearCruise AR dla wskaźników wielofunkcyjnych Raymarine Axiom, Axiom Pro i Axiom XL kompatybilne jest z systemem operacyjnym LightHouse w wersjach 3.7 i 3.8. Użytkownicy Axiom mogą pobrać odnośne aktualizacje na stronie www.raymarine.com/lighthouse. Morska kamera CAM210 HD i moduł stabilizacji video AR200 dostępne są już w sprzedaży poprzez sieć dystrybutorów FLIR i Raymarine. By dowiedzieć się więcej o systemie ClearCruise AR, odwiedź stronę www.raymarine.com/clearcruise.

ClearCruise AR

ClearCruise AR

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljachtpl

 
Facebook
Youtube