[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Aktualizacja oprogramowania LightHouse3 Fremantle

Raymarine LightHouse3 Fremantle

Raymarine wydało aktualizację LightHouse Fremantle 3.14, najnowszego systemu operacyjnego dla wskaźników wielofunkcyjnych Axiom, Axiom+, Axiom Pro i Axiom XL. Nazwa LightHouse Fremantle pochodzi od miasta portowego na zachodnim wybrzeżu Australii, w pobliżu którego mieści się historyczna latarnia morska. Aktualizacja w wersji 3.14 zawiera następujące nowe funkcje i ulepszenia: nowa aplikacja VesselView, ulepszenia w prądach i pływach, ulepszenia w śledzeniu dna dla echosondy, nowe mapy LighHouse dla Ameryki Północnej.

Nowa aplikacja Mercury VesselView dla wskaźników Axiom
W partnerstwie z Mercury Marine, LightHouse 3 OS wspiera teraz dedykowaną aplikację VesselView do monitorowania silników. Użytkownicy Axiom posiadający silniki kompatybilne z Mercury SmartCraft mogą teraz monitorować nawet do 4 silników przy użyciu nowej bramy Mercury Marine SmartCraft Connect. Więcej o VesselView

Ulepszenia w wyświetlaniu prądów i pływów
Prądy i pływy w aplikacji mapyLightHouse Charts są teraz dostępne przy większych poziomach powiększenia. Stacje prądów są od teraz dostępne dla obszarów Wielkiej Brytanii / Irlandii i Ameryki Północnej.

Ulepszenia w śledzeniu dna dla echosondy
Nowa funkcja ograniczenia głębokości wyszukiwania pozwala na wybranie maksymalnej głębokości, z jakiej sonar ma odbierać echa. Funkcja ta pomaga skrócić czas ponownej akwizycji w przetwornikach dużej mocy i ma zastosowanie dla wskaźników Axiom, Axiom+, Axiom Pro i RVX1000, gdy podłączone są do nich przetworniki Airmar o dużej mocy.

Dodatkowo aktualizacja LightHouse 3.14 zaktualizuje też następujące moduły echosondy i klawiatury: RVX1000, CP100, CP200, CP370, CP470, CP570, RMK-9 i RMK-10. LightHouse Fremantle 3.14 dostępne jest z poziomu wskaźników Axiom lub do pobrania ze strony Raymarine. Więcej o aktualizacji

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube