[Raymarine - elektronika jachtowa]
[Mastervolt - zasilanie]
[Marinco - zasilanie]
[Scanstrut - akcesoria montażowe]
[Ocean Signal - bezpieczeństwo na morzu]
[Glomex - anteny jachtowe]
[Hella Marine - oświetlenie]
[BEP Marine - elektrotechnika]
[CZONE - digital switching]

Aktualizacja LightHouse 3 3.13

Raymarine LightHouse 3

Raymarine wydało nową aktualizację do systemu operacyjnego LightHouse 3 dla wskaźników wielofunkcyjnych Axiom, Axiom+, Axiom Pro i Axiom XL. Wersja 3.13 oznaczona nazwą Edgartown wprowadza nowe funkcje i możliwości takie jak:

  • Ulepszone wsparcie dla urządzeń CZone. LightHouse 3 będzie teraz automatycznie wyświetlał kontrolery sterowania cyfrowego po podłączeniu do kompatybilnego systemu CZone.
  • Nowe ulepszenia radaru, w tym 256-kolorowa paleta radaru w trybach nakładek radaru/mapy, nowe kontrolery synchronizacji zasięgu radaru/mapy oraz ikony lokalizacji punktów nawigacyjnych, dostępne teraz w trybie radaru.
  • Dodano aplikację OSCAR do zapobiegania kolizjom. OSCAR to innowacyjny system kamery termowizyjnej i światła widzialnego, przeznaczony do wykrywania pływających zagrożeń i do zapobiegania zderzeniom. Nowa aplikacja dostępna jest z poziomu menu aplikacji LightHouse.
  • Wsparcie dla aplikacji zdalnego pulpitu AnyDesk. Dostęp odbywa się z poziomu menu aplikacji LightHouse. Aplikacja AnyDesk pozwala użytkownikom, dilerom i wsparciu technicznemu na dostęp do wskaźnika Axiom ze zdalnego komputera lub tabletu.
  • LightHouse Edgartown posiada także ulepszone wsparcie dla nowej linii map LightHouse Charts.

LightHouse Edgarton 3.13 dostępny jest do pobrania na stronie internetowej Raymarine lub poprzez funkcję aktualizacji oprogramowania we wskaźnikach wielofunkcyjnych Axiom. Więcej informacji na stronie Raymarine

ELJACHT
ul. Łowicka 13, 80-642 Gdańsk
tel. +48 58 320 70 24
info@eljacht.pl

 
Facebook
Youtube